Basit İkili opsiyonlar Stratejiler Olmadan Devam Edemezsiniz

Kişisel işlemcinin kendisi ya da olanaklarıyla dolu bir pazar için birçok fırsatı var. Dünya olayları ve para birimi konusunda güncel olan bir kişi, ikili opsiyonlarda iyi bir para kazanabilir. Ticarete girmeyi düşünen herkes, kanıtlanmış başarısı olan diğer yatırımcılardan olabildiğince fazla öğrenerek iyi hizmet verir. İkili opsiyon işlemcinin daha başarılı olmasına yardımcı olabilecek bazı harika ipuçları.

Uluslararası haber yayınlarına her gün katılın ve para birimleri için ikili opsiyon pazarında dalgalara yol açabilecek finansal haber olaylarını ve güncellemeleri dinleyin. Spekülasyon, para yönünü yönlendirmede ağır bir el ve haber spekülatif diatribe genellikle sorumludur. E-posta veya metin uyarı servisiniz varsa haberlerde sizi güncel tutabilirler.

İkili opsiyon piyasası, geleceğe yönelik alım satım işlemleri, opsiyonlar ya da borsalar olmak üzere ekonomiye bağlıdır. İkili opsiyon piyasasında işlem yapmaya başladığınızda, bu alanda gerekli olan belirli şeyleri bilmelisiniz. Temelleri anlamıyorsanız, kendinizi başarısızlığa hazırlıyorsunuz.

Ticareti yapmak için nedeninizi kullanın, duygularınızı değil. Duygular sizin akıl yürütmenizi yayabilir. İkili opsiyon piyasasında alım satım yaparken, riskinizi en aza indirmenin en iyi yolu olduğu için, seviye atlamanız en zor olanınızı deneyin.

İkili opsiyon ticareti yaptığınızda yukarı ve aşağı pazarlar olduğunu anlayın, ancak her zaman daha baskın olacaktır. Piyasa bir yükselişte olduğunda, sinyal satmak kolaydır. Esnafların seçimi daima geçmiş eğilimlere dayanmalıdır.

Çok nadiren konuşulan bir pazarda İkili opsiyon ticareti yapmaya başlamayın. İşler düşük olduğunda, satın almak için ideal zaman gibi görünebilir, ancak tarih, pazarın her zaman daha düşük olabileceğini kanıtladı.

Her zaman kişisel kararınızı kullanırken başkalarının fikirlerini İkili opsiyon ticaretine dahil etmeyi unutmayın. Her zaman çevrenizdeki diğer insanların tavsiyelerini dinleyin, fakat elinizi doğru hissetmediğiniz bir şeye zorlamalarına izin vermeyin.

İşlem yaptığınızda isminizin altında en az iki hesap bulundurun. Herhangi bir para riski olmadan farklı ticaret stratejilerini test etmek için kullanabileceğiniz gerçek bir hesap ve demo hesabı.

İkili opsiyon alım satımlarında piyasada yukarı ve aşağı yönlü bir eğilimin gözlenmesi önemli bir noktadır. Artan pazarda sinyallerin satışı kolaydır. Trendlere göre yaptığınız işlemleri seçin.

• Tecrübeli profesyonellerden tavsiye almanız gerekse de, bir başkasının iyi bir fikir olduğunu düşündüğü için seçimler yapmayın. Bazı ikili opsiyon yatırımcılarının hatasız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bunun nedeni, birçoğunun sadece kârlı ticaretlerini tartışması, zararlarından söz etmemesidir. Biraz başarılı olsalar bile birileri yanılabilir. Diğer yatırımcıların liderlerini takip etmeyin, planınızı takip edin.

Hiçbir zaman kendinizi diğer tüccarlara dayalı ikili opsiyonlara yerleştirmeyin. İkili opsiyon tüccarlarının hepsi insandır, yani kazançları hakkında övünecekler, ancak kayıplarına doğrudan dikkat etmeyeceklerdir. Birisi birçok başarılı ticarete sahip gibi görünse de, onların adil bir şekilde başarısızlık paylarına sahip olurlar. Sinyallerinize ve programınıza uyun, diğer çeşitli tüccarlara değil.

Karınızı güvende tutmak için marjların kullanılmasına dikkat edin. Kenar boşluğunun doğru kullanılması kârlarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Ancak, dikkatsizce kullanırsanız, kazanacağınızdan daha fazla kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Marj, yalnızca pozisyonunuz sabit ve eksik risk düşük olduğunda kullanılır.

Karınızı güvende tutmak için marjınızı dikkatli kullanın. Marj, doğru yolu kullanırsanız, ne kadar arttırdığınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, dikkat etmiyorsanız, bir açığı bulabilirsin. Pozisyonunuz hakkında çok emin olduğunuzda sadece marj üzerinde işlem yapmalısınız. Marjı sadece risk minimum olduğunda kullanın.

Yapabileceğin her şeyi yap. Gerçek canlı işlemlerinizi uygulayarak, piyasa hakkında gerçek para birimini kullanarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca, size sunulan birçok çevrimiçi eğitime de başvurmalısınız. İkili opsiyon ticareti söz konusu olduğunda bilgi gerçekten güçtür.

İkili opsiyon robotlarına güvenmek genellikle ciddi hayal kırıklığına yol açar. Satıcılar büyük kazanç elde ederken, alıcılar için çok az ya da hiç kazanç yoktur. En başarılı olmak istiyorsanız aktif dig bu olarak düşünün ve kendi kararlarınızı verin.

Daha fazla kaybedebileceğin için durma kayıplarını kaçırmaktan kaçının. Başarı, stratejik planınızı tutarlı bir şekilde takip etmenize bağlıdır.

Bazı insanlar belirledikleri durma kayıplarının piyasadaki diğer kişiler tarafından görülebildiğini düşünmektedir. Fiyatın, bir şekilde, geri kazanım artışından önce durma kaybının hemen altına dalmak için manipüle edileceğinden korkuyorlar. Bu doğru değil. Bu işaretleyici olmadan işlem yapmak genellikle tavsiye edilmez.

Çoğu kişi, piyasada durma işaretleyicilerinin görülebileceğini düşünür, bu da değerin yeniden yükselmeden önce değerinin altına düşmesini sağlar. Bu doğru değil. Stop kayıpları diğerlerine görünmez ve onlar olmadan işlem yapmak çok risklidir.

Durdurma kayıplarını yerleştirmek doğru yol bir sanattır. Bir tüccarın sadece teknik bilgiye değil, kendi içgüdülerine de güvenmesi önemlidir. İkili opsiyon ticareti size tanıdık gelmeden önce çok fazla deneyim kazanmanız gerekecektir.

Bir yönetilen ikili opsiyon hesabı ile giderken, aracıyı araştırıp durum tespiti yapmanız gerekir. Başarı, iyi bir sicile sahip deneyimli bir komisyoncuya sahip olmaktan gelir.

İkili opsiyon piyasasında stop loss marker'larının görülebilmesi ve bu bilginin, bir markanın değerini, markörlerin çoğunluğunun stop fiyatının altına düşene kadar kasıtlı olarak azaltmak için kullanıldığına dair yaygın bir inançtır. İşaretleyiciler kaldırıldıktan sonra. Bu yanlıştır ve stop loss işaretlerini kullanmamak, kararsız bir karar olabilir.

Kanada doları, İkili opsiyon piyasasında başlamak için en güvenli paralardan biridir. Yabancı bir para biriminde işlem yapacaksanız, kolayca takip edebileceğiniz biriyle uğraşmak istiyorsunuz. Kanada ve ABD para birimi aynı trendlere göre hareket ediyor. Kanada doları, ABD doları ile doğru bir eğilim gösterdiği için oldukça sağlam bir yatırımdır. dolar, bu da yatırım yapmaya değer olabileceğini gösteriyor.

Makalenin başında belirtildiği gibi, ikili opsiyonlarla ticaret yapmak, sadece yapamayanlar için kafa karıştırıcıdır. Ticaret sürecine başlamadan önce araştırmaları. Yukarıdaki maddede size verilen tavsiyeyi alırsanız, İkili opsiyon ticareti konusunda eğitime başlama sürecine başlayacaksınız.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Basit İkili opsiyonlar Stratejiler Olmadan Devam Edemezsiniz”

Leave a Reply

Gravatar